Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekNo.. její historie není moc dlouhá mám jí chviličku ale začneme
Asi už jste se dočetli o Báře protože tenhle příběh na něj tak trochu navazuje..
Bárá byla plachá a já se dočetla že jí může pomoc morčecí kamarád a tak jsem to opatrně vybalila na mamku no a skončilo to definitivním NE.Čas šel a šel a já začala žadonit ale fakt hoodně žadonit že chcu psa!Tak to samozřejmě neprošlo ale já se nevzdávala přála jsem si ho k vánocům.Nic.A tet to maličko podstatnější v našem městě se otevřel nový obchodní dům Kaufland ne jen že tam byl obyčejný obcoud ale i lékarna enpeka trafika a.....ZVERIMEX! Neustále jsme tam chodili a já si každý týden prohlížela morčata no abych to upřesnilo jedno malilinkaté morčátko které mi ne a ne vylízt z hlavy bylo tam od začátku ostatní morčata se prodali hned ale tohle čekalo jen na mě a já to tušila asi 6 smysl. zase jsem do mamka začala hučet a ano povolila.Ale druhý den když jsme jeli na kupovat tak že né a že bysme od tatky dostaly ,.............. Ale tatka zustal v aute jak mě se oddechlo nakoupily jsme pečivo a odcházeli jsme a já řekla mamí něco jsmě slíbila a začali se mě po tvářít hrnout slzy aspon se podíváme jestli tam je prosíím.Když už nemám ani toho psa!,vyhrkla jsem.Mamka se otočila a šli jsme sice cestou říkala něco že bude tatka nadávat aco když je to kluk. to by fakt nešlo! Došli jsme a zeptaly jsme se jestli neví jaké je to pohlaví.Ten pán řekl no kouknem na to ale myslím že je to kluk.A sakra řekla jsem si sice tam bylo ještě jedno krásné ale já chtěla tohle.Ale ten pán řekl ne kdepak to je holčička no a pak ani nevím jak se ocitla v karbici v mých rukách.Když jsme odcházeli říkala paní která tam prodávala tohle morče bylo ze všech nejmenší.

Cestou domů se mě tatka ptal co mám v tý krabici já jsem chtěla říct no.. zákusky ale pak jsem řekla chceš to opravdu vědět a on jo jasně .Nadechla jsem se a řekla morče. No a jeho reakce :D tak jste normální ale já se jen uculovala.Popravdě jsem si mylsela že to dopadne hůř ale né hned doma k ní šel a hladil si jí i tet jí má rád1.den
Tak nejdřív jsme jí nechali v tý krabici a dali za ní Báru očmuchali se no a my na nic     nečekali a dali je do klece jenže jsme zjistili že je malá  takže jsme ještě zajeli do kauflandu koupit větší mezitím byli spolu úplně SAMI.No šlo to dobře ale adélky mě bylo líto bára se nechtěla moc kamarádit nejdřív se najedla Bára pak až Adélka  Bára si lehla do rohu klece a když k ní přišla Adélka vyhnala jí nakonec se k sobě přitulily ale to jen proto že už byla Bára unavená .Ale teť jevše OK Adélka věršinou spí v jesličkách a všechno je krásný.

Obrazek

<= jejich klec Adélčino míctečko je v jesličkách se senem.(jinak ta klec je giga tohle je tak čtvrtka)